ראשי » עמדת סלפי לאירועים – משדרגת את האירוע ומפרסמת אתכם

עמדת סלפי לאירועים – משדרגת את האירוע ומפרסמת אתכם

  • by
עמדת סלפי לאירועים

חושבים על אטרקציות חדשות לאירוע של הפכו לשחוקות או מוכרות מדי. מדוע שלא תשדרגו את היום המיוחד הזה עם עמדת סלפי לאירועים? העמדה הזו היא למעשה מכונה שבה הם יכולים להצטלם בעצמם, ולהוסיף רקעים שונים. אפשר לבחור עמדה עם מסך ירוק או עם עיצוב שעליו החלטתם מראש. הרקע, יתווסף לכל תמונה עם תאריך האירוע. אצלנו תמצאו עמדות סלפי בוקס מיוחדות במינן.

מדוע דווקא סלפי?

צילומי סלפי הפכו כל כך פופולריים שעכשיו אתם אפילו לא צריך לצאת מהבית כדי לצלם אחד. לא רק האדם הממוצע מצלם את עצמו, גם סלבריטאים מצלמים סלפי.

עמדת הסלפי החדשנית המיועדת לאירועים לא רק יאפשר לכם ולאורחים שלכם לעשות כמה תמונות סלפי שהם רוצים אלא גם יעניק מזכרת חביבה לאורך זמן.  לא בכדי חלק מהחברות כבר משתמשות בדוכני הסלפי הללו לאירועי חברה..

עמדת סלפי לאירועים פרטיים

סוג האירועים הנפוץ ביותר שבו תמצאו עמדת סלפי הוא אירוע כמו בת או בר מצווה. כמעט כל הילדים בני העשרה אוהבים להצטלם ולתעד את חייהם. במיוחד, כאשר יש מולם קופסה מיוחדת שמאפשרת להם להצטלם עם רקעים שונים.

בין המסיבה לריקודים, בין המשחקים למי שמפעיל את בני הנוער – יש עמדה אחת שכולם יחכו לה בתור. תופתעו לגלות עד כמה אנשים אוהבים להצטלם באטרקציה כזו.

עמדת סלפי לאירועי חברה

דוכן סלפי לאירועים הוא כלי שיווקי חדש שהפך פופולרי בשנים האחרונות. זוהי דרך אינטראקטיבית למשוך אנשים פנימה ולהשיג את תשומת לבם. כלי קידום אירועים זה הוא דרך חדשה למשוך לקוחות פוטנציאליים ולקדם להם אירועים. זה נותן ללקוח הזדמנות לצלם סלפי שהוא יכול לשתף במדיה החברתית. תוכלו לקרוא אודותינו ולגלות עוד על כך.

אם אתם משתמשים בעמדת סלפי ממותגת, עם הלוגו שלכם, הוא יופיע בכל מקום. לכן, אנו ממליצים לכל חברה שרוצה למתג את עצמה, להוסיף עמדה כזו לאירוע הקרוב.

עמדת סלפי – גם לכנסים

אם אתם מתכננים עכשיו להיות בכנס כלשהו, מלבד הדוכן שבו אתם מציגים את המוצגים שלכם, תוכלו להוסיף גם עמדת סלפי עם מיתוג. זו תהיה אטרקציה שתמשוך לקוחות פוטנציאליים רבים אליכם. פתאום תגלו שאפילו אנשים מבוגרים מתחילים לצלם את עצמם. זהו תירוץ נפלא לעצור לרגע את המרוץ בין הדוכנים, וליהנות מהרגע עבורם.

עמדת סלפי לאירועים לצורך מיתוג

דוכן סלפי כזה הוא טקטיקה שיווקית לאירועים הפועלת כצורה של שיווק במדיה חברתית. הוא משמש ליצירת מעורבות לקוחות ולהגברת המודעות למותג. הלקוח מצלם תמונה עם האביזרים הממותגים של האירוע, אותם הוא משתף ברשתות החברתיות או במייל. צורה זו של שגריר מותג יוצרת תוכן טבעי ואותנטי, אשר הוכח כבעל השפעה חיובית על אסטרטגיית הקמפיין השיווקי.

קיימים הרבה סוגים שונים של סלפי שאנשים יכולים לצלם (סלפי עם לוגו חברה, תמונה שמחזיקה את המוצר וכו'). אך כמובן חשוב לזכור שמדובר בחוויה שנועדה להנאה. לכן, אל תהיו אגרסיביים מדי – אלא מצחיקים.

הדפסה של התמונות מהסלפי

לאחר שהתמונות של הסלפי שצולמו הופקו על ידי האורחים, אנו יכולים לאפשר להם גם להדפיסן. דמיינו את כל האורחים שלכם צועדים החוצה מהאירוע עם מגנט או תמונה מרהיבה, עם תאריך האירוע. זוהי מזכרת שהם ישמרו איתם לאורך זמן.

כמובן, שמלבד התמונה המודפסת הם גם יכולים לשתף את הצילום באותו הרגע מהאירוע ברשתות החברתיות. כך, כולם יראו את ההשקעה שלכם. אין זה משנה אם מדובר באירוע פרטי כמו חתונה או בר מצווה או באירוע עסקי. כולם ישמחו להראות שהיו שם, ולהציג תמונה איכותית שצולמה בתוך עמדת סלפי לאירועים עם עיצובים מיוחדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *