ראשי » מחיר קיר גרפיטי – האם זה משתלם?

מחיר קיר גרפיטי – האם זה משתלם?

  • by
מחיר קיר גרפיטי

חושבים על דרך להפוך את האירוע שלכם ליותר אטרקטיבי? זה הזמן לנסות אטרקציה חדשה שהאורחים שלכם עוד לא הכירו. מחיר קיר גרפיטי אינו יקר, והוא יכול להוות שדרוג משמעותי.

קיר גרפיטי – האטרקציה שמגיעה מארה"ב לארץ

תוהים מאיפה האטרקציה הזו הגיעה לארץ? היא הגיעה מארה"ב במקור.  קיר גרפיטי הוא דרך חכמה למשוך המונים לאירוע, ולכן היו הרבה אירועים שבהם עשו שימוש בטכניקה זו.

לדוגמה, הוא שימש לאירועים הבאים:

פסטיבל Dyngus Day בבאפלו, ניו יורק

חגיגת חודש הגלידה הלאומי בפורט ג'פרסון, ניו יורק

ימי שישי של משאיות מזון ב-Harborplace בבולטימור, MD

כיום, גם בארץ קיר גרפיטי הופך להיות אטרקציה מרכזית הן באירועים של בני נוער והן באירועים המוניים של חברות המעוניינות לחזק מותג מסויים. קירות גרפיטי שימשו באירועים כגון פסטיבלים, קונצרטים, קונצרטים כדי להיות סוג של אטרקציה ובידור. קירות אלו מלווים לרוב באמן שמצייר חי על הקיר כדי למשוך אנשים נוספים לבוא ולצפות. מחיר קיר גרפיטי ללא אמן הוא כמובן זול יותר באופן משמעותי.

מדוע חברות רבות וזוגות בוחרות באטרקציה זו?

רבים מבלבלים בין קיר ממותג או עמדה של סלפי לבין קיר גרפיטי. למרות שהם דומים וניתן להצטלם לידם. קיר גרפיטי הוא דרך מיוחדת להעניק לאורחים שלכם יום שכולו כיף. בו הם יכולים להעשיר את עצמם ואחרים עם רעיונות נפלאים שישארו מתועדים לנצח בתמונות.

יש אנשים שאוהבים את הרעיון להתחתן בחוץ, או בקפלת חתונה ליד קיר גרפיטי יפהפה. הרקע המושלם לתמונות החתונה שלהם. זו הסיבה שמקומות מסוימים הופכים את זה לחלק מהחתונה שלהם לקיים קיר גרפיטי כאטרקציה לזוגות. הם מקווים שזה יהפוך את האירוע שלהם ליותר אישי וייחודי.

גם לאירועי רחוב

הידעתם כי לפעמים ערים בוחרות ליצור קיר גרפיטי מיוחד כדי לעודד את התושבים להגיע לאירוע. מדובר בטכניקה אומנותית ולכן היא מזכירה את אומנות הרחוב העכשיווית.

זוהי הזדמנות מצוינת עבור אנשים שמתעניינים באמנות רחוב להיות מסוגלים לראות אותה מקרוב. לחתונה, זוהי דרך ייחודית ומיוחדת להביע איך החתן והכלה מרגישים אחד כלפי השני באמצעות אהבתם לאמנות.

כפי שניתן לראות מהדוגמאות, ייתכן שמארגן אירועים לא יודע איזה סוג של אטרקציה להוסיף באירוע או לאן הם רוצים שהמבקרים ילכו. דבר טוב שהם יכולים לעשות הוא לספק למבקרים את ההזדמנות לצלם תמונות ליד קירות גרפיטי של אמנות רחוב. זה ייתן להם הזדמנות לא רק לצלם תמונות יפות אלא גם לעסוק בסוגים שונים של אמנות.

מזכרת מהאירוע שלא תשכחו

למעשה, מחיר קיר גרפיטי כולל בתוכו את הערך האמיתי של מזכרת בלתי נשכחת. כמו שאתם לעולם לא תשכחו את היום המיוחד בו הילד הגיע למצוות או החתן והכלה החלו את חייהם כזוג נשוי, כך גם התמונות ישארו אצל האורחים כמזכרת. ניתן כמובן לשתף כבר בזשמן האירוע את התמונות ברשת החברתית. אחרים, בוחרים להדפיס את התמונות ולחלק אותן לאורחים בסוף האירוע. האפשרויות בתחום הזה הן באמת בלתי מוגבלות. דברו עימנו וגלו האם זו האטרקציה המתאימה גם לאירוע שלכם.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *