ראשי » עמדת צילום לבנות מצווה: כולם מכייפים ומשתפים תמונות

עמדת צילום לבנות מצווה: כולם מכייפים ומשתפים תמונות

  • by
עמדת צילום לבנות מצווה

מתכוננים לחגיגות בת־המצווה של הילדה ורוצים להוסיף אטרקציה מיוחדת, בלי להשקיע הון עתק? הוסיפו עמדת צילום לבנות מצווה והפכו את האירועו הזה לחגיגה שתופיע לכולם בפיד עוד באותו היום.
עמדות צילום מיוחדות מאפשרות לאורחים לבחור את הרקע ולתעד את עצמם בדרך שיבחרו. במאמר זה תגלו אילו אפשרויות קיימות בפניכם.

עמדת צילום לבנות מצווה עם סלפי רקעים

העמדה הראשונה שתוכלו לבחור היא סלפי עם רקעים שונים. באמצעות מסך מגע מיוד אתם יכולים לראות את עצמכם על רקעים שונים. מקישים על המסך ופשוט מצלמים את התמונה. את התוצאה המוגמרת אתם יכולים לבחור להדפיס כתמונה או אפילו להדפיסה על מגנט!

מראת סלפי לבת מצווה

רוצים שהאורחים שלכם יוכלו לראות את עצמם במראה ולתעד את השמלה שקנו לפני האירוע או הג'ינס החדש? מראת הסלפי מאפשרת ליצור תמונה כשכל אחד מהמופיעים בתמונה נמצא בפוזה האהובה עליו האורחים גם יכולים להחזיק שלט מצחיק, פרח או פשוט לבחור את הרקע המתאים ביותר. אנו מספקים לכם את כל האבזרים והאורחים פשוט נהנים מחוויה שלא נגמרת.

מסך ירוק

אפשרות נוספת שאפשר להזמין בתור עמדת צילום לבנות מצווה היא מסך ירוק מדובר במסך עם רקע של סיטואציה, כמו ביקור בפריז או לאס וגאס, ועוד מגוון רחב של רקעים מדליקים. אתם משלבים את עצמכם בתמונה וממש כמו בקולנוע "עפים" למקום אחר לרקע. התיעוד הזה ישאר לאורחים שלכם לכל החיים וכמובן שגם אתם תוכלו ליצור אלבום שלם של תמונות מדליקות במיוחד.

תאי צילום לבנות מצווה

זוכרים את תאי הצילום בקניון שבהם הייתם מפיקים סדרה של תמונות משעשעות בפרטיות מלאה? היום, גם האורחים שלכם יוכלו ליהנות מתמונה עם מסגרת מדליקה שמופיעה על מגנט או תמונה מודפסת.

אתם גם יכולים לבחור איך יראה העיצוב של כל אחד מהמגנטים/תמונות, ליצור מסגרת מיוחדת ואפילו להוסיף את השמות של כלת הבר־מצווה, תאריך, סלוגן מצחיק ועוד השמיים הם הגבול. גם פה, תקבלו את כל האביזרים שאתם יכולים להוסיף לתמונה.

קיר גרפיטי דיגיטלי ועמדת צילום סלפי

רוצים לתת לאורחים לעצב את הקיר מאחוריהם או העיצוב שלפניהם? בחרו את קיר הגרפיקטי הדיגיטלי ותנו לאורחים להשתגע עם רעיונות. השמיים הם הגבול, והם יכולים להוסיף משקפיים מיוחדים או כובעים מצחיקים לתמונה בלחיצת כפתור.

עמדת צילום לבנות מצווה טיקטוק

רוצים להתרגש עם רקעים שונים לטיקטוק – זו ההזדמנות שלכם. תוך שמונה שניות תקבלו תמונה ממוגנטת או תמונות מודפסות ואפילו להפיק סרטונים קצרים ומייד לשלוח לנייד. משם אפשר לשלוח את התמונה לרשתות החברתיות, לטיק טוק ולכל מקום שתרצו.

לסיכום, אלה רק חלק מעמדות הצילום שממתינות לכם שאתם יכולים להזמין למסיבת בת המצווה. העמדות מתאימות הן לאולם והן לאירועים ביתיים, ופשוט הופכות את היום הזה לחגיגה שלא תשכחו לעולם עם עשרות תיעודים מצולמים של האירוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *