ראשי » עמדת מיתוג – הלקוחות שלך נחשפים למותג ברשת

עמדת מיתוג – הלקוחות שלך נחשפים למותג ברשת

  • by
עמדת מיתוג

בשנים האחרונות הבנו לעומק את הכוח של שיווק ויראלי. תמונות של מותג המשותפות ברשת החברתית בפרופיל שיש לו עוקבים רבים יכולות לחסוך הון בתקציב הפרסום. אם אתם חושבים לערוך אירוע חברה או מופיעים בתערוכה כלשהי, הוספה של עמדת מיתוג יכולה להעניק לכם חשיפה עצומה. כל זאת, בלי שאתם צריכים לשלם לפייסבוק לפי קליק או אפילו להרים קמפיין פרסום כלשהו. במאמר זה תגלו עוד על השיטה.

מהי עמדת מיתוג?

עמדת מיתוג היא דוכן שבו הלקוחות או האורחים שלהם באירוע יכולים להצטלם. ממש כמו שעושים בטקס האוסקר, כאשר כמות גדולה של לוגואים מופיעה מאחור. הפעם, רק הלוגו שלכם גונב את ההצגה. אנו, בחברת סלפי בוקס דואגים להכול. החל מהדפסה של הלוגו (עם סלוגן מתאים או תמונות נוספות) בעמדה. לאחר מכן, אנו מסייעים להפעיל את אותו הדוכן ודואגים שהאורחים שלכם לא ידלגו אליו כאשר הם מגיעים לאירוע. כל־כך קל וכל כך פשוט עבורכם להפעיל דוכן כזה.

הסלפי שלהם הוא הפרסומית שלכם

אנשים אוהבים להצטלם היום. הם עושים סלפי בזמן ארוחת הבוקר, ליד גשר או אפילו על הים. כאשר אתם בונים עמדת מיתוג מרשימה, הם לא יוותרו ויצטלמו לבד או עם חברים לידה.

מדוע הם מעדיפים להצטלם דווקא באירוע? משום שהם כבר לבושים במיטב המחלצות. הנשים מאופרות והגברים אפילו עשויים להיות מעונבים. זה הזמן שבו השיער נראה במיטבו. לכן, הם ירצו לשמור מזכרת מהיום הזה.

הלוגו שלכם הוא כרטיס הביקור שלהם

חלק מהכנסים הם דרל מעולה לנטוורקינג. לכן, הלוגו שלכם יכול להיות חלק בלתי נפרד מיחסי הציבור של המגיעים לאירוע. למשל, אם אתם מארגנים אירוע של יגואר, מותג אופנה גדול או אפילו יין יוקרתי, כולם ירצו להיות חלק מההצלחה.

גם בתחום ההייטק נבנו  מותגים רבים. כנסים של אורקל, מייקרוסופט, גוגל, פייסבוק (מטה) וחברות אחרות בישראל מושכים אליהם מתכנתים רבים. הם ישמחו להצלם מול עמדת מיתוג כזו, ולהראות לחברים ומעסיקים עתידיים כי הם שייכים לברנז'ה המקומית בתחום.

אפשר להקים גם מספר עמדות

יש לכם ליין של מוצרים שאתם משיקים? תוכלו להקים מספר עמדות עם התמונות של מוצרים אלה. לא חייבים להשתמש דווקא בלוגו החברה. אפשר גם להיות יצירתיים יותר ולהוסיף עמדות מיתוג לצד עמדות של מסכים יקורים ולהציע לאורחים שלכם מגוון אפשרויות וזוויות צילום שונות.

לסיכום, אם אתם מחפשים דרך להעשיר את האירוע שאתם מארגנים, הוסיפו עמדה כזו. היא תאפשר לכם ליצור רגע נוסף של כיף, ותעניק חשיפה גבוהה למותג שלכם. אינכם צריכים לעשות דבר. רק הזמינו את העמדה ואנחנו נדאג להכול.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *