ראשי » מגנטים איכותיים לאירועים – למי הם מתאימים?

מגנטים איכותיים לאירועים – למי הם מתאימים?

  • by
מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים הם דרך ללכוד את האורחים במיטבם ולגרום להם לזכור את האירוע. הם משרתים שתי מטרות: האחת היא לצלם תמונות באירוע והשנייה היא לתת לאורחים מתנה בלתי נשכחת. לכן, רבים מחפשים היום דרך להוסיף אטרקציה מיוחדת שתזכר לעד. אך, אם לא בחרתם מגנטים איכותיים לאירועים, התמונה שעליהם עשויה לדהות תוך זמן קצר ולהעלם. כך, האורחים שלכם לא יוכלו להינות לאורך זמן מהאטרקציה שיצרתם עבורם. בואו לגלות עוד במאמר הזה.

מה זה מגנטים איכותיים לאירועים?

מגנטים איכותיים לאירועים מודפסים במהלך האירוע עצמו. צלמים עוברים בתוך האירוע ומתעדים את האורחים. לאחר מכן, התמונות מודפסות ומופצות לאורחים בשולחן מיוחד לקראת סוף האירוע. אפשר לבחור להוסיף עיצוב הכולל שמות של חתן וכלת השמחה או ילד/ת בר מצווה, תאריך האירוע ועוד. אם ארגנתם אירוע קונספט מושקע תוכלו להשתמש בצבעים של אותו קונספט כמובן.

אילו הבטים צריך לקחת בחשבון בתחום זה?

תהליך הפקת המגנטים הוא היבט אחד, אך יש כמובן גם את ההבטים האחרים הנוגעים לצילום.

נסקור את הדרכים השונות בהן תוכלו להשתמש בצילום באירועים כדי להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר.

  • תאורה: חיוני שתהיה תאורה מצוינת בכל המקום שלך, רצוי מעט מעומעמת. זה מאפשר לאנשים להיות עצמם ולהרגיש רגועים יותר, תוך שהם נשארים גלויים בתמונות.
  • עמדות צילום: עמדת צילום היא דרך מצוינת לבדר אורחים ולתעד את הרגעים הכנים האלה במצלמה. עמדות לאירועים מבוקשות מאוד כיום.
  • מגנטים לאירוע : אלה הם מגנטים קטנים ובמחיר סביר של מזכרות שהאורחים יכולים לקחת איתם כתזכורת לאירוע. הם בדרך כלל מעוצבים לפי נושא או מוצגים לתצוגה כדי שהאורחים יוכלו לאסוף ולהיות יצירתיים איתם. האורחים יוכלו לתלות אותם על המקרר כאשר יחזרו הביתה.

שילוב של מספר אטרקציות באירוע

בידעתם שאתם יכולים לשלב מספר אטרקציות במקביל באירוע שלכם? למשל, לעשות עמדת סלפי מיוחדת ולהוסיף גם את המגנטים לאירועים. אפשר לבחור גם מסך ירוק שעליו מוקרנים רקעים ולאחר מכן ליצור מגנטים של התומונות השונות שבהם מופיעים האורחים. עם כל האפשרויות השונות שמופיעות אצלנו, בטוח תוכלו למצוא את האטרקציות המתאימות ביותר לאירועים שלכם.

מגנטים – גם לאירועים עסקיים

את אותם יתרונות של מגנטים אפשר לקחת גם לסמינרים ולאירועים עסקיים.יש היום ביקוש עצום למגנטים לאירועים. צילום אירועים גדל מאוד וחשוב למארגני אירועים לוודא שיש להם דרך לתפוס את הרגעים באירועים שלהם. עם השימוש בעדכוני אינסטגרם חיים ותאי צילום אינטראקטיביים, מגנטים לאירועים פופולריים כעת יותר מתמיד.

לסיכום, מגנטים הם מזכרות נהדרות מכל אירוע. ניתן להשתמש בהם כדי לספר את סיפורו של אדם, מה הוא עשה, את מי הוא פגש ואפילו כמה כיף היה לו באותו אירוע מסוים. מארגני אירועים יכולים להשתמש במגנטים האלה כמתנות כדי לגרום למשתתפים לחזור או להפנות את חבריהם לאירוע הבא. אתם יכולים להוסיף את הלוגו של החברה שלכם – וכך להשתמש במגנט לא רק כמזכרת אלא גם כאביזר פרסומי לכל דבר. את הלוגו שלכם לא ישכחו באירוע הבא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *