ראשי » מסך ירוק מחיר משתלם לאירוע מנצח 

מסך ירוק מחיר משתלם לאירוע מנצח 

  • by

אם גם אתם מתכננים אירוע בחודשים הקרובים, בוודאי תהיתם אילו אטרקציות תוכלו להציע לאורחים שלכם. כיום ישנה אפשרות מיוחדת במינה, הוספה של מתחמי סלפי בהם האורחים יכולים להצטלם. התיעוד של האירוע שלכם מעולם לא היה טוב יותר. מעבר לוידאו של החתונה או הבר־מצווה, יופיעו ברשת גם תמונות של בני המשפחה והחברה שהצטלמו והתרגשו. 

צילום עם מסך ירוק

בעוד חלק מהמתחמים הללו כוללים רקעים מוכנים מראש, קיימים גם רקעים  המבוססים על רקע שאפשר לשנות אותו באופן דיגיטלי. כיצד עושים זאת? מוסיפים מסך ירוק אותו ניתן להחליף באמצעות תוכנה מתאימה המותקנת במתקן צילום מיוחד. כך, גם אם האירוע מתקיים בגן אירועים מוכר, האורחים שלכם יכולים להוסיף על פני רקעים מקסימים של שקיעה על חוף הים נוסח הוואי או שמיים תכולים. כמות הרגעים היא אינסופית והאפשרויות השונות מאפשרות לאורחים לבחור רקע יצירתי במיוחד ולשתף את הסלפי המרגש ברשתות חברתיות.

כמה עולה התענוג הזה?

כעת, אנו מגיעים לשאלה נפוצה: כולם מחפשים בגוגל מסך ירוק מחיר. חשוב לזכור כי המחיר של המסך הזה לא תלוי רק באיכות של הבד או המסך הפלסטי הירוק מאחורי האורחים. המסך מהווה חלק מהאטרקציה כולה של הסלפי בוקס. 

חלק מבעלי האירועים בוחרים למקם את המתחם בו האורחים יצטלמו בבית, ולכן מזמינים רק קופסה אחת בעלות נמוכה. אחרים, מזמינים מספר קופסאות כדי שכל האורחים יוכלו להצטלם זה עם זה בלי לחכות זמן רב בתור. לכן, מסך ירוק מחיר יכול להתחיל מסכום נמוך ולהגיע גם לאלפי שקלים אם מדובר במתחם סלפי שלם בגן אירועים רחב ידיים.

הופכים את האירוע לחגיגה בלתי נשכחת

תוהים מדוע כדאי להוסיף את המסך הזה? משום שכך תוכלו להפוך את האירוע שלכם ליום בלתי נשכח שישאר מתועד לאורך זמן. כל אורח שהיה במסיבה יזכור את היום הזה. אם מדובר בחתונה תרצו גם להראות לילדים שלכם את התיעוד המשעשע של האורחים באותו יום. אם מדובר דווקא בבר מצווה או בת־מצווה, זהו בדיוק הגיל שבו סלפי טוב עושה את ההבדל בין אירוע משמים, לאירוע כיפי במיוחד.

לסיכום, אם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר להפוך את האירוע לאטרקציה אמיתית שכולם ידברו עליה, ואף אחד לא ירצה לפספס, הוסיפו סלפי בוקס. המסך הירוק בתוכו והאפשרויות השונות להוסיף תחפושות ואפילו איפור מצחיק מעניקים שלל של אפשרויות ליצירה של תמונות רציניות ומושקעות או תמונות משעשעות במיוחד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *