ראשי » איך מתכננים חתונה

איך מתכננים חתונה

איך מתכננים חתונה

אחרי שמתארסים, מגיע השלב המרגש ולעיתים המורכב, שאפשר להגדיר בשלושת המילים הבאות: איך מתכננים חתונה. מכיוון שרוב הציבור לא מכיר לעומק את התהליך של תכנון אירועים במיטבו, קבלו מדריך שיעשה לכם סדר. איך ומה עושים, בלי להיכנס ללחץ ותוך חתירה לתוצאות נהדרות.

איך מתכננים חתונה נכון? עדיף להתחיל מוקדם

עכשיו, איך מתכננים חתונה מבלי להילחץ ולהזיע? עד מנת להימנע מלחץ מיותר, עדיף ורצוי להתחיל עם ההכנות בשלב יחסית מוקדם. כאשר מתכננים בלי לחץ יש זמן לתת את הדעת על בחירת קונספט, על השוואה בין ספקים שונים והיבטים נוספים. אם מחכים לרגע האחרון, לא רק שנלחצים יותר, לרוב גם נאלצים לשלם יותר בהזמנת האולם והספקים השונים.

איך מתכננים חתונה בקלות? מכינים צ'ק ליסט

נכון שאתם בוודאי נרגשים מאוד לקראת האירוע, אבל בואו נזכור שגם אם אתם רוצים אירוע חד פעמי, אתם לא הראשונים ולא האחרונים שמתחתנים. במילים אחרות, כשאתם שואלים איך מתכננים חתונה, זיכרו שאתם לא צריכים להמציא את הגלגל. מאוד נוח ומועיל לעשות צ'ק ליסט של כל הדברים שצריכים להסדיר ולטפל בהם מבעוד מועד. בצ'ק ליסט יהיו בין היתר הכנת רשימת מוזמנים, בחירת אולם או גן אירועים, קביעת תאריך, הזמנת צלם, הזמנת תקליטן, עיצוב הזמנה, בחירת בגדים לאירוע, הזמנת רכב חתונה, הזמנת עמדות מיתוג וכן הלאה.

אולי יעניין אותך עמדת תא צילום

קונספט, נושאים, סדרי עדיפויות ותקציבים

אם אתם רוצים שהחתונה שלכם תהיה בכל זאת מיוחדת ומעל הממוצע, אנו ממליצים בזמן התכנון תחליטו על קונספט שמוצא חן בעינכם. בחירת הקונספט שלכם יכול להתבסס על משהו ששניכם אוהבים, על טרנד כזה או אחר, אפילו על צבע.

דוגמאות לקונספטים: חתונה בסגנון כפרי. חתונה לבנה, כאשר ברור מהרגע הראשון מהו הצבע הדרמטי העיקרי. אפשר חתונת טבע בחוף או בחורשה או חתונה בסגנון הסיקסטיז. רעיון אחר, חתונת ימי הביניים או חתונה יהודית בסגנון מסורתי.

יש זוגות שמאור נוח להם לחלק את תכנון החתונה לנושאים ולתתי נושאים. לכל נושא, יותר קל להגדיר העדפות, לבחור אפשרויות, להחליט על תקציב. ויתכן שאתם מרגישים שאתם רוצים את החתונה הכי מפוארת או מיוחדת שנראתה בשנים האחרונות. אולם לא תמיד תוכלו לממן את הבחירות הכי יקרות בכל עניין ועניין. לכן, במידת הצורך קובעים סדרי עדיפויות  או העדפות למשל, האם חשוב יותר שהחתונה תהיה גדולה או יותר חשוב שהיא תהיה מיוחדת. האם חשוב לכם שהחתונה תציע את האוכל הכי מיוחד או שזה בסדר אם האוכל יהיה ברמה טובה, אבל הקינוחים יהיו הכי מושקעים שיש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *