עמדות צילום מראת סלפי

כמה פעמים בחיים יצא לך לדפוק הופעה מול המראה ולחשוב "וואו, הלוואי שהיה אפשר לצלם את זה!". סלפי בוקס מציעים לך את האפשרות לעשות בדיוק את זה. באמצעות הצבת מראת סלפי באירוע שלך, האורחים יוכלו לנסות תמונות ללא הגבלה תוך על מנת עמידה מול מראה גדולה ונוחה - ולהפוך את האירוע לאטרקציית דוגמנות כיפית ויצירתית.

1-12

מראת סלפי - להיות מה שנרצה – מתי שנרצה

צעירים, מבוגרים, משפחות וילדים... האורחים שלך פשוט לא יוכלו להפסיק. במהלך האירוע, נציב במתחם מראה ענקית מולה נוכל לעמוד ולהתנסות בכל מני פוזות כיפיות, מצחיקות ושפשוט מוציאות אותנו עם הלוק הכי מהמם שיש. על ידי לחיצה מהירה ופשוטה, התמונה שנראה במראה תישאר מתועדת לתמיד על מגנט ענק ואיכותי שיהיה מוכן תוך מספר שניות בלבד מרגע הצילום.

ניתן לשלב במראה מגוון אביזרי צילום ואפקטים מיוחדים. לא משנה במה נבחר, זוהי הזדמנות מרגשת לזכור כמה יפים היינו ברגעים הכי שמחים ומרגשים של החיים.

אטרקציה מהנה לכל סוגי האירועים

  • להפעלה כיפית שפשוט לא נמאס ממנה לכל השכבה
  • לבר/בת מצווה
  • למזכרות לכל החיים באירועי גיבוש לעובדים
  • לתיעוד היום המאושר בחייך עם תמונות חתונה מהאגדות
  • ובכל סיבה אחרת למסיבה

אנחנו איתך על מנת לוודא שהאירוע שלך ייצור זיכרונות.

עמדות צילום מראת סלפי לכל סוגי האירועים

הצוות המקצועי שלך בסלפי בוקס ילווה אותך לאורך כל האירוע עם הציוד המתקדם ביותר, עם צוות מיומן ומנוסה ועם כל האטרקציות הנדרשות על מנת לייצר חוויות ומזכרות כיפיות מהאירוע שלך. אנו מזמינים אותך לקרוא עלינו עוד באתר ולפנות אלינו עוד היום על מנת להביא את עמדות הצילום המתקדמות שלנו לאירוע שלך.