עמדת צילום מסך לבן

חגיגת בר מצווה, חתונה, יום הולדת, אירוע לעובדים, אירוע חברה, אירוע לגיבוש עובדים או כל אירוע אחר הוא נקודה מאושרת מאוד במהלך חיינו. על מנת להשאיר זכרון מתוק אמיתי מהאירוע עלינו לחשוב בגדול - וצילום על גבי קיר מסך לבן זו בהחלט הדרך לעשות זאת.

2

בעזרת עמדת צילום שמגיעה עם אביזרים רבים, מסגרות מגוונות, פאות מצחיקות, מסיכות מטריפות ודברים נוספים אתם יכולים להשאיר לאורחים שלכם וכמובן גם לכם טעם של עוד מהאירוע המדהים שלכם.

הקדמה של היום, התחושה של פעם

חלקכם בוודאי זוכרים את המצלמות של פעם עם הצלמים המבוגרים שהיו צריכים להתכונן דקות ארוכות עבור תמונה אחת בלבד. תמונות על גבי מסך לבן באירוע נותנות לנו תחושה של פעם עם שילוב מנצח של הקדמה ושלל האופציות שהעולם מעניק לנו היום.

השילוב של המסך הלבן יחד עם כל האביזרים והאיכות הגבוהה לא רק מעניק לכם המבוגרים תחושה נהדרת אלא גם הילדים יעופו על זה ומובן שגם האינטראקציה ביניכם תגרום לכם אושר צרוף.

אז מה למעשה אתם מקבלים מאיתנו?

  • אז אם נפרוט את היתרונות שלנו בחברת סלפי בוקס לנקודות תראו שאצלנו אתם מרוויחים ובגדול. אתם והאורחים שלכם לא מקבלים רק עמדת צילום מאובזרת שהופכת כל תמונה למצחיקה ומהנה במיוחד - אלא גם זוכים בתמונה ענקית על גבי מגנט בסוף החוויה.
  • התמונות באיכות גבוהה מאוד, התמונות אינן דוהות או מתקלפות גם למשך שני עשורים קדימה - ומובן שגם יש לכם אפשרות להוסיף כיתוב מקורי שלכם על גבי התמונה.
  • כל תמונה מוכנה בכמה שניות בודדות.
  • יתרה מזאת, אתם זוכים לקבל מחיר מצוין ולמעשה כל אורח יכול לקבל מספר התמונות רב.

אנו עומדים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח

האטרקציות של ימינו כבר הרקיעו שחקים, כבר לא פשוט לרגש אותנו אבל חברת סלפי בוקס מביאה עד אליכם ריגוש אמיתי ומספקת לכם חוויה אמיתית שתגרום לכל האורחים שלכם להרגיש כאילו הוא כוכבי קולנוע לכמה שעות.

והחדשות הטובות באמת? כאשר אתם בוחרים באטרקציה הנכונה וכאשר אתם בוחרים בחברה הנכונה אתם יכולים להיות בטוחים שגם אתם, גם הילדים שלכם וגם האורחים שלכם יהיו מרוצים על השמיים ויזכו למזכרת מגניבה במיוחד. אז למה אתם מחכים? נציגינו ממתינים לפנייתכם כעת.

צילום לאירועים על גבי מסך לבן