מסך ירוק לאירועים

תמיד רצית לשלב באירוע שלך קצת זוהר קולנועי? סלפי בוקס מציעים אטרקציה ייחודית ומרגשת שתהפוך לשיחת המסיבה. עמדת מסך ירוק לאירועים שתספק חוויה כיפית, מצחיקה ויוצאת דופן לאורחים שלך ותאפשר להם לקחת איתם מזכרת מקורית מאירוע בלתי נשכח.

באירועי קונספט מיוחדים ניתן לבנות רקעים מותאמים במיוחד לאירוע שלכם . רק דמיינו ואנחנו נגשים לכם את החלום .

1

מהי עמדת מסך ירוק לאירועים?

האם אי פעם שאלת את עצמך כיצד מוצגים לנו הגיבורים שלנו בקולנוע כשהם מרחפים באוויר, קופצים מבניינים או נלחמים בעודם מרחפים בחלל החיצון? רקע מסך ירוק הוא אמצעי טכנולוגי מתקדם המאפשר לנו לצלם דמות ולאחר מכן לשלב מאחוריה כל רקע שיעלה על רוחנו. כעת מביאים סלפי בוקס את האמצעי הקולנועי היישר אל האירוע שלך.

התאמה אישית לכל אירוע

ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של רקעים ולצלם כמות עצומה של תמונות ללא כל הגבלה על ידי שימוש במצלמת DSLR מקצועית. התמונות ימתינו לאורחים שלך תוך מספר שניות בלבד מרגע הצילום!

  • לא משנה אם מדובר בבר מצווה או בת מצווה – ניתן לשלב כל רקע מעולם קסום של נסיכות ונופים עוצרי נשימה ועד למגרש הכדורגל, החלל החיצון או על הבמה.
  • עמדת מסך ירוק לאירועים תהפוך כל חתונה לעולם פנטסטי של חוויות קסומות ותאפשר לאורחים שלך להיכנס אל תוך עולם האגדות, להיות על השטיח האדום בהוליווד או להשתלב באווירה התוססת של לאס וגאס.

תמונות איכותיות במגוון פורמטים

  • ניתן לקבל את התמונות מודפסות באיכות הגבוהה ביותר על נייר שלא ידהה או יתקלף ויחזיק שנים רבות.
  • נוסף על כך, ניתן לשלב את התמונה במגנט איכותי או במסגרת שולחנית .
  • בסיום האירוע, נמסור לידיכם דיסק און קי ועליו כל החוויות שנאספו בעמדה מתועדות לכל החיים.

מלווים אותך לכל אורך האירוע

סלפי בוקס מציעים מגוון שירותי עמדות צילום ייחודיות, מרגשות ומהנות לכל סוגי האירוע. נשמח לתת לך חוויה בלתי נשכחת שתשדרג משמעותית את האירוע שלך. לעוד פרטים על עמדת מסך ירוק לאירוע שלך, צרו עמנו קשר.